Aktualnośći

Darmowa bieżnia w soboty - we współpracy z BBL!

2020-05-12 14:05 przez Arena

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, korzystanie z darmowej bieżni Stadionu Arena będzie możliwe w soboty, w ramach akcji BBL. Zaczynamy już w najbliższą sobotę, 16 maja, o godz. 9.00. Szczegóły poniżej.

Zacznijmy od godzin korzystania z bieżni. Wejście na obiekt będzie możliwe wyłącznie o pełnych godzinach - o godz. 9.00, 10.00 oraz 11.00.

Czas trwania treningu: 45 minut. Kończymy zawsze 15 minut przed kolejnym treningiem, by dać czas obsłudze na zdezynfekowanie obiektu.

Jak zapisać się na korzystanie z darmowej bieżni?

Od poniedziałku do czwartku, w godz. 9.00 - 13.00 dzwonimy na numer 68 455 89 51 i podajemy swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu do ew. kontaktu, wyłącznie ws. rezerwacji.

Wejście darmowe na bieżnię można zarezerwować wyłącznie na najbliższą sobotę, maksymalnie z dwudniowym wyprzedzeniem (a więc na tę sobotę, wyłącznie do czwartku, do godz. 13.00).

W przypadku rezerwacji godzin bezpłatnych – nie ma możliwości dokonania przez jedną osobę rezerwacji grupowej. Można zgłosić wyłącznie siebie, ewentualnie członka najbliższej rodziny.

Z bezpłatnego wstępu na bieżnię mogą korzystać jedynie osoby, które nie realizują w tym czasie żadnego treningu klubowego, komercyjnego, instytucjonalnego. W trakcie bezpłatnego korzystania z bieżni zabrania się prowadzenia działalności komercyjnej lub innej, związanej z funkcjonowaniem klubów sportowych, stowarzyszeń, fundacji itp. Poza BBL, który na zlecenie Spółki koordynuje darmowe zajęcia.

Na stadionie w każdej z wytyczonych godzin może znajdować się maksymalnie 6 osób trenujących oraz trener z BBL. Łącznie 7 osób.

Trybuny Stadionu Arena wedle interpretacji Ministerstwa Sportu przynależą do boiska piłkarskiego, a więc osoby na nich przebywające wlicza się do grupy trenującej na murawie/bieżni.

Zawodnicy korzystają wyłącznie z własnego sprzętu sportowego.

Przed wejściem na obiekt znajduje się się dozownik z płynem dezynfekującym do rąk, którego wchodzący na obiekt mają obowiązek użyć przy wejściu i wyjściu.

W przerwie między kolejnymi udostępnieniami obiektu obsługa zajmuje się dezynfekcją powierzchni z którymi miał kontakt biegający (klamki, bramki).

Szatnie i prysznice, oraz toaleta są niedostępne.

UWAGA! Czekamy na nowe rozporządzenie Rządu, dotyczące m.in. ilości osób trenujących na stadionach. Gdy tylko wejdzie ono w życie, zmienimy zasady dot. ilości trenujących na bieżni oraz  godziny wejść na bieżnię.

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design