Aktualnośći

Kompleks Arena zamknięty do odwołania! [AKTUALIZACJA]

2020-03-24 08:11 przez Arena

Ze względu na stan epidemii obowiązujący w naszym Kraju, władze spółki wspólnie z władzami miasta podjęły decyzję o przedłużeniu okresu zamknięcia Kompleksu Arena Żagań. Arena jest zamknięta do odwołania! Za utrudnienia przepraszamy, ale zdrowie i życie ludzkie jest dla nas najważniejsze!

W piątek 13 marca zamknęliśmy krytą pływalnię, korty, halę sportową, boiska piłkarskie, bieżnię oraz kręgielnię. Na naszym obiekcie nie odbywają się żadne zajęcia sportowe i rekreacyjne, które skupiają większą ilość ludzi.

Kilka dni później zamknęliśmy budynek Hostelu. Jednocześnie informujemy, że nie istnieje procedura "rezerwacji" miejsc w Hostelu na kwarantannę!

Termin ważności karnetów na basen zostanie automatycznie przedłużony o okres zamknięcia obiektu.

Niezrealizowane zajęcia treningowe, prowadzone przez instruktorów spółki Arena przepadające w okresie zamknięcia Basenu będą możliwe do odrobienia w wyznaczonych terminach, o których poinformujemy w kwietniu.

Jedynym lokalem funkcjonującym obecnie w Kompleksie jest bar - restauracja VIVA, która świadczy dowóz posiłków.

Przepraszamy za te niedogodności, ale są one podyktowane wyłącznie troską o zdrowie i życie naszych mieszkańców, klientów.

Pozostaje nam zaapelować do Państwa o rozsądek i dbanie o higienę, przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Prosimy - dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Jednocześnie informujemy, że pracownicy Spółki pozostają na swoich miejscach pracy. Czas ten wykorzystamy na bieżące naprawy i usprawnienia w obiekcie.

Zgodnie z zaleceniami Wojewody Lubuskiego prosimy wszystkich klientów o kontakt z nami za pośrednictwem telefonów lub poprzez pocztę tradycyjną i elektroniczną.

Nasze biura pracują do godz. 13.00.

Telefony:

Kierownik obiektów sportowych - 68 455 89 51 lub 53

Sekretariat Spółki - 68 455 89 77

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design