Aktualnośći

Siatkarska Liga Michała - znamy zwycięzców

2019-08-08 09:39 przez Arena

W niedzielę na Kąpielisku Miejskim w Żaganiu odbył się trzeci, finałowy turniej XI Letniej Ligi Michała w siatkówce plażowej.

 

WYNIKI TURNIEJU XI LETNIEJ LIGI MICHAŁA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 4.08.2019

 

Lp.

 

 

Drużyna

 

Drużyna

 

Wynik

 

Set I

 

Set II

 

Set III

1

Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

2-1

15-9

11-15

11-6

2.

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

Panek Jakub

Rafał Bareła

2-1

16-18

15-11

11-5

3.

Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Bińkowski Tomasz

Talkowski Mateusz

2-1

15-10

13-15

11-6

4.

Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

2-0

15-13

15-7

-

5.

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

Panek Jakub

Rafał Bareła

2-1

13-15

15-8

11-10

6.

Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Saranek Mateusz

Welc Mateusz

0-2

13-15

13-15

-

7.

Bińkowski Tomasz

Talkowski Mateusz

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

0-2

12-15

2-15

-

8.

Sterniczuk Karol

Marczuk Piotr

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

0-2

6-15

7-15

-

9.

Saranek Mateusz

Welc Mateusz

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

1-2

15-13

11-15

10-12

10.

Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

2-1

15-13

11-15

12-10

11.

Piekarnik Bartosz

Piekarnik Radosław

Leśniak Krzysztof

Gola Bartłomiej

2-0

15-9

15-6

-

12.

Pielecki Jacek

Leśniak Piotr

Saranek Mateusz

Welc Mateusz

1-2

15-11

11-15

9-15

 

 

Klasyfikacja trzeciego turnieju - niedziela, 4 sierpnia 2019

 

MIEJSCE

ZESPÓŁ

PUNKTY

I

BARTOSZ PIEKARNIK

20

RADOSŁAW PIEKARNIK

II

KRZYSZTOF LEŚNIAK

17

BARTŁOMIEJ GOLA

III

MATEUSZ SARANEK

15

MATEUSZ WELC

IV

JACEK PIELACKI

13

PIOTR LEŚNIAK

V

KAROL STERNICZUK

12

PIOTR MARCZUK

VI

JAKUB PANEK

11

RAFAŁ BAREŁA

VII

TOMASZ BIŃKOWSKI

10

MATEUSZ TALKOWSKI

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA XI LETNIEJ LIGI MICHAŁA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

 

MIEJSCE

ZESPÓŁ

PUNKTY

I

BARTOSZ PIEKARNIK

52

RADOSŁAW PIEKARNIK

II

MATEUSZ SARANEK

44

MATEUSZ WELC

III

JAKUB PANEK

37

RAFAŁ BAREŁA

IV

KAROL STERNICZUK

36

PIOTR MARCZUK

V

JACEK PIELACKI

26

PIOTR LEŚNIAK

VI

TOMASZ BIŃKOWSKI

22

MATEUSZ TALKOWSKI

VII

TOMASZ KUBERA

20

BARTŁOMIEJ GOLA

VIII

PIOTR JASTROWICZ

20

BARTOSZ JASTROWICZ

IX

KRZYSZTOF LEŚNIAK

17

BARTŁOMIEJ GOLA

X

DAWID GAPSKI

10

KAMIL BEDNARCZYK

XI

URSZULA  LORENC

9

ANNA KONOPIELKO

XII

MAKSYMILIAN WÓJCIK

8

DAWID CZYŻOWSKI

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design