Aktualnośći

Jeszcze miesiąc promocyjnego squasha!

2019-10-01 12:11 przez Arena

Za nami miesiąc promocyjnej gry w squasha na Arenie. Frekwencja we wrześniu była nieznacznie wyższa niż wcześniej, ale tylko nieznacznie. Postanowiliśmy w październiku pozostawić promocyjne możliwości korzystania z obiektu. Na początku listopada ostateczna decyzja dot. przyszłości kortów.

W październiku, w każdy poniedziałek, środę i piątek (do 30 października włącznie), w godz. 17.00-21.00 (w tych godzinach jest do tej pory największe zainteresowanie squashem) korty będą dostępne w promocyjnej cenie 30 zł za godzinę + 5 zł za wynajęcie jednej rakiety.

W tych dniach i godzinach cały czas na miejscu będzie obsługa kortów. Zaznaczamy jednak, że i tak warto korty wcześniej rezerwować telefonicznie, by uniknąć sytuacji, że przychodząc "w ciemno" kort będzie zajęty.

W pozostałe dni i godziny września korty sa dostępne na dotychczasowych zasadach (konieczna rezerwacja telefoniczna) i w dotychczasowych cenach.

UWAGA! Płatność za squasha w kasie Basenu Arena.

Zachęcamy do korzystania z kortów w wyznaczonym terminie. Jeżeli nadal zainteresowanie tym miejscem będzie niewielkie, będziemy zmuszeni zmienić przeznaczenie tego budynku...

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design