Aktualnośći

Wrzesień ze squashem w promocyjnej cenie!

2019-08-28 12:11 przez Arena

Wsłuchując się w głos mieszkańców, którzy wypowiedzieli się w naszej ankiecie, postanowiliśmy we wrześniu obniżyć cenę wynajmu kortów do squasha i ułatwić dostęp do nich. Jeżeli ten swoisty test przyniesie efekty, zweryfikujemy ceny i godziny otrwarcia na okres jesienno-zimowy.

Nasza ankieta wykazała, że głównym powodem tego, że nie korzystacie ze squasha na Arenie jest jego zbyt wysoka cena.

Począwszy od 2 września, aż do 27 września, w każdy poniedziałek, środę i piątek, w godz. 17.00-21.00 (w tych godzinach jest do tej pory największe zainteresowanie squashem) korty będą dostępne w promocyjnej cenie 30 zł za godzinę + 5 zł za wynajęcie jednej rakiety.

W tych dniach i godzinach cały czas na miejscu będzie obsługa kortów. Zaznaczamy jednak, że i tak warto korty wcześniej rezerwować telefonicznie, by uniknąć sytuacji, że przychodząc "w ciemno" kort będzie zajęty.

W pozostałe dni i godziny września korty sa dostępne na dotychczasowych zasadach (konieczna rezerwacja telefoniczna) i w dotychczasowych cenach.

UWAGA! Płatność za squasha w trakcie przerwy technologicznej Basenu (2-15.09.2019) - w Hostelu Arena, w godz. 8.00-20.00. W pozostałych terminach w kasie Basenu Arena.

Zachęcamy do korzystania z kortów w wyznaczonym terminie. Jeżeli nadal zainteresowanie tym miejscem będzie nikłe, będziemy zmuszeni zmienić przeznaczenie tego budynku...

Wróć

Dodaj komentarz

Agencja Reklamowa Drop of Design